Samoopaľovanie

Očarujte opálenou pokožkou po celý rok vďaka našej ponuke produktov na samoopaľovanie.  A pre krajšie a dlhšie opálenie môžete starostlivosť zakončiť Nubian Gold Tan balzamom.

Nubian

Self tan

Nubian Self tan balzam vám vďaka komplexu DHA Bronz Efect a erytrulóze umožní získať prirodzený vzhľad zlatisto opálenej pokožky aj bez účinkov slnečného žiarenia. Samoopaľovací balzam s príjemnou vôňou sa ľahko rozotiera, čím sa obmedzuje vznik nerovnomerne sfarbených miest na pokožke. Pred nanášaním samoopaľovacieho balzamu odporúčame aplikovať telový peeling, hlavne na miestach, kde je pokožka hrubšia (lakte, kolená).

Objem: 200 g

Nubian

Gold tan

Nubian balzam po opaľovaní na udržanie opálenej pokožky s DHA-rapid systémom zjednocuje tón opálenia a pokožku po pobyte na slnku či v soláriu intenzívne zvláčňuje a regeneruje. Prírodné oleje sa postarajú o potrebnú hydratáciu a zlaté častice s efektom bronzu zvýraznia vaše opálenie. Pri pravidelnom používaní Gold Tan balzamu si prirodzené opálenie budete môcť užívať dlhšie ako zvyčajne.

Objem: 200 g

POZNÁTE SVOJ FOTOTYP?

Pri opaľovaní a voľbe ochranného prostriedku je najdôležitejším faktorom typ pokožky. Viete k akému fototypu patríte a aký ochranný prostriedok je pre vás najvhodnejší?

Čítajte viac
DETI A SLNKO, KAMARÁTI AJ NEPRIATELIA

Deti sú v prvých rokoch života omnoho zraniteľnejšie ako my, dospelí. O ich pokožke to platí dvojnásobne. Preto svoje ratolesti v žiadnom prípade nenechávajte na slniečku nechránené. Investujete tak do ich budúcnosti.

Čítajte viac

VŠETKY PRODUKTY NA
JEDNOM MIESTE:

NAŠA ADRESA

Herba Drug s.r.o.

Mlynská 1335

05311 Smižany

Slovensko